Політика конфіденційності


УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте умови використання сайту. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте сайт akonitds.com.ua.

Використання сайту

Сайт akonitds.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали, які розміщені на сайті (далі «Сайт»), тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях . Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати, демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Адміністрація сайту попереджає про довідковий характер ілюстрацій та зображень, які містяться на akonitds.com.ua. Адміністрація сайту не несе відповідальності за повну ідентичність або абсолютну відповідність Товару викладеним матеріалам на сайті.

Реєстрація на сайті та персональні дані

В процесі заповнення реєстраційної анкети на сайті https://akonitds.com.ua/ Відвідувач (Покупець) добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту з подальшою метою: дані, які надає Відвідувач (Покупець) під час реєстрації на Сайті, будуть використовуватися для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації про замовлення, відправки телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, в інших комерційних цілях. Для цілей, передбачених цим пунктом, Адміністрація має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail Відвідувача (Покупця), а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті номер, якщо це необхідно для виконання замовлення Користувача (Покупця). Адміністрація має право здійснювати запис телефонних дзвінків з Відвідувачем (Покупцем) з метою поліпшення якості обслуговування останнього, на що Відвідувач (Покупець) дає свою беззастережну згоду.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.